Fantastyczny prezent

Znajdź pomysł na prezent na każdą okazję...

Wieczór Panieński - pomysły

Pomysły na wieczór panieński

Jeśli wieczór panieński ma się odbyć w domu, ważnym elementem jest przygotowanie ciekawych rozrywek dla panny młodej. Oczywiście są osoby które, wieczór panieński chcą spędzić tylko na plotkowaniu, dlatego też każdy musi charakter wieczoru panieńskiego dopasować do swoich upodobań. Jeśli jednak jesteście pewne, że panna młoda będzie z ochotą uczestniczyła w zabawach które jej zorganizujecie, to do dzieła! Pomysły na wieczór panieński - każdy ma inne...

Jest wiele zabaw, które mogą umilić czas na wieczorze panieńskim ale bardzo ciekawą jest zrobienie pannie młodej testu na dobrą żonę. Opcji do wyboru jest naprawdę wiele, i zależy to od fantazji osób przygotowujących wieczór panieński.pomysł na wieczór panieński

Pomysły na wieczór panieński...Na wieczorze panieńskim można przeprowadzić test na dobrą kucharkę -

należy przygotować nóż ( najlepiej żeby nie był mocno ostry) i ziemniaka lub ogórka oraz apaszkę. Zadaniem Panny młodej jest obranie warzywa jak najszybciej z zawiązanymi oczami. Jeśli obawiacie się że panna młoda może się skaleczyć - można zmienić formę zabawy. Dając pannie młodej np 1 minutę na obranie jak największej ilości ziemniaków itd. Lub też kazać obrać ziemniaka, tak by skórka została w całości.

Pomysły na wieczór panieński dla bardziej rozrywkowej Panny Młodej - można zorganizować to w ten sposób:na obranie każdego ziemniaka ma 20 sekund, jeżeli tego nie zrobi - pije kieliszek wódki ( łyk piwa, drinka itd ). Ważne aby rodzaj tej zabawy dostosować do Panny Młodej!!!

Pomysły na wieczór panieński - wieczór panieński to także okazja do zrobienia testu na dobrą matkę -

należy pożyczyć od kogoś lalkę, ubranka, pieluchę oraz przygotować musztardę. Zadaniem przyszłej żony jest prawidłowe przewinięcie bobaska, w określonym czasie. Ten test można też utrudnić Pannie młodej, karząc jej w tym samym czasie rozmawiać z kimś przez telefon ( tutaj najlepiej wciągnąć w tą zabawę osobę z którą Panna młoda będzie rozmawiała) -tak by ta osoba zadawała maksymalnie trudne pytania. Może to być na przykład jej narzeczony, któremu będzie musiała wytłumaczyć jak zrobić gołąbki czy bigos.

Wieczór panieński - pomysły Pomysły na wieczór panieński - kolejnym testem może być np. test na prasowaczkę - Zadaniem panny młodej jest wyprasowanie koszuli w jak najkrótszym czasie ( lub też określonym przez uczestniczki). Trudnością jest fakt, że w tym samym czasie panna młoda musi ululać swoje małe dziecko do snu! Podobnie jak w poprzednich testach - karą za nie wypełnienie zadania w czasie, może być kieliszek wódki ( piwko, drink), powiedzenie kawału, wierszyka czy też zaśpiewanie. Wymyślcie coś, co rozbawi bohaterkę wieczoru panieńskiego...

Pomysły na wieczór panieński - dobrą zabawą na wieczorze panieńskim bedzie test na dobrą kochankę - Samo zadanie nie wymaga dużej ilości przedmiotów. Wystarczy jedynie pucharek z lodami. Zadaniem panny młodej jest zjedzenie lodów ( najlepiej z polewą ) i bitą śmietaną tylko językiem, bez pomocy łyżeczki czy też palców! W trakcie tego testu najlepiej robić pannie młodej zdjęcia. Będzie miała niezapomnianą pamiątkę.

Na koniec zaliczonych testów wręczamy pannie młodej dyplom pasowania na żonę. Można go przygotować własnoręcznie, lub też gdzieś go kupić.

Pomysły na wieczór panieński - podobnych testów można wymyśleć naprawdę dużo. Ważne aby przy tym dobrze się bawić. Oczywiście testy można wkomponować w inne zabawy przygotowane na wieczór panieński.

Wszystkie pomysły na wieczór panieński, zabawach dajecie Pannie Młodej wszystkie prezenty jakie zebrałyście od każdej z dziewczyn. I tutaj też należy zastanowić się jakie prezenty są odpowiednie na wieczór panieński? Nie wolno bowiem przesadzać, nie chcemy też żeby przez nasz głupi podarunek wieczór panieński był kompletną klapą. Dlatego najlepiej wybrać coś co sprawi, że na twarzy panny młodej pojawi się szeroki uśmiech i po ślubie na samo wspomnienie o wieczorze panieńskim bedzie miała sentyment. Pomysły na wieczór panieński - pamietajcie mozliwości jest tyle ile podpowiada wam wyobraźnia.

Zabawy na wieczór panieński Wieczór panieński

Fantastyczny prezent na każdą okazję Prezent dla każdego - prezent -
Prezenty dajemy z różnych okazji, ale w każdym przypadku obdarowywanie niesie wiele radości zarówno osobie obdarowanej jak i wręczającej upominek. Jest wiele okazji w ciągu roku, kiedy dawanie prezentów jest już tradycją. Urodziny, imieniny, rocznice, święta. Jest jednak szereg okazji bardziej indywidualnych, kiedy prezent sprawi równie ogromną radość m.in. ukończenie szkoły, nowa praca, narodziny dziecka, kupno nowego mieszkania. Uczczenie tych momentów małym upominkiem na pewno będzie miła niespodzianką dla osoby obdarowanej.