Fantastyczny prezent

Znajdź pomysł na prezent na każdą okazję...

Prezent pilot do TV

Obdaruj bliskich wielofunkcyjnym pilotem do telewizora (TV)

Pilot TV Pilot TV Pilot Uniwersalny, DVBT czy dla seniora nie jest tylko zabawką, dzieki której możemy zmieniać kanały, to prawdziwe domowe centrum sterowania. Estetycznie wykonany i funkcjonalny ucieszy każdego miłośnika domowego kina.

Jeżeli szukają Państwo tego jedynego i niezawodnego pilota jako prezent dla rodziców, dziadków którzy spędzają wiele godzin przed ekranem telewizora, dla znajomych, czy na własny użytek należy wybrać najbardziej funkcjonalny model pilota. Wygląd jest równie istotną kwestią, bo zazwyczaj pilot leży na widoku i fajnie jak jest gadżetem zdobiącym, a nie odstraszającym swoją wielkością i estetyką wykonania.

Dobry prezent dla osób które nie wyobrażają sobie dnia bez telewizora, oglądają filmy i programy telewizyjne z zapartym tchem, budzą się i zasypiają przy włączonym TV - pilot to idealne rozwiązanie!

Niepowtarzalny, bardzo sympatyczny, pięknie zaprojektowany pilot w eleganckim opakowaniu, zachwyci wszystkich domowników.

Warto skorzystać z możliwości jakie dają najnowsze technologie i przygotować kilka modeli pilotów do wyboru. Taki pilot TV, laserowy pilot uniwersalny lub myszka do komputera i pilot do telewizora w jednym dają możliwość obsługi kilku urządzeń jednocześnie. Bezprzewodowe poręczne urządzenie po przełączeniu w tryb pilota umożliwia sterowanie telewizorem. Dodatkowo pozwala zaprogramować funkcje dodatkowe.

Uniwersalny pilot do TV nie jest obecnie dużym wydatkiem, natomiast osoba obdarowana z chęcią po niego będzie sięgać, zapewni fajną rozrywkę, będzie z niego korzystać pewnie każdego dnia.

Rodzaj pilota, czy też firma nie mają aż takiego znaczenia jak jego wielozadaniowość. Pilot na prezent będzię pamiatką służącą przez wiele lat.

Najpopularniejsze rodzaje pilotów i do czego można je wykorzystać:

Uniwersalny pilot do telewizora - zaletą pilotów uniwersalnych jest obsługa wszystkich posiadanych w domu urządzeń jednym pilotem. Taki pilot obsługuje amplituner, magnetowid, nagrywarkę DVD, odbiornik satelitarny róznych firm, odtwarzacz Blu-ray, odtwarzacz CD, odtwarzacz DVD, telewizor, zestawy kina domowego. Wybierajac takie urządzenie należy pożegnać się ze stertą pilotów leżących na stoliku. Piloty produkowane są przez Logitech, LG, Samsung, Philips, Elmak, One For All, Thomson, SilverCrest.

Pilot do TV i myszka komputerowa - to unikalne i innowacyjne bezprzewodowe urządzenie łączące w sobie żyroskopową mysz, wskaźnik laserowy oraz pilota do obsługi Smart TV. Zasięg roboczy sięga nawet do 15 metrów. Zastosowanie sensora przestrzennego w tym bardzo pomysłowym gadżecie zapewnia użytkownikowi pełną swobodę ruchów. Tryb pilota pozwala sterować funkcjami telewizora. Myszką reguluje się głośność, zmienia się kanały czy włącza i wyłącza odbiornik. Myszko - Pilot współpracuje zarówno z Androidem, jak i z systemami, z rodziny Windows (XP, Vista, 7, 8) oraz Mac OS (od wersji 10.0) i Linux.

Pilot TV dla seniora - są firmy, które dodają do swoich modeli telewizorów piloty ze znacznie większymi przyciskami, z ergonomicznie zaplanowanymi funkcjami, przez co takie urządzenie ułatwia osobom starszym, niedowidzacym nawigację po programach telewizyjnych. Cena takiego pilota, który w standardzie obsługuje także tunery satelitarne to około 50 złotych. To wręcz idealny pomysł na prezent na Dzień Dziadka lub Babci.Fantastyczny prezent na każdą okazję Prezent dla każdego - prezent -
Prezenty dajemy z różnych okazji, ale w każdym przypadku obdarowywanie niesie wiele radości zarówno osobie obdarowanej jak i wręczającej upominek. Jest wiele okazji w ciągu roku, kiedy dawanie prezentów jest już tradycją. Urodziny, imieniny, rocznice, święta. Jest jednak szereg okazji bardziej indywidualnych, kiedy prezent sprawi równie ogromną radość m.in. ukończenie szkoły, nowa praca, narodziny dziecka, kupno nowego mieszkania. Uczczenie tych momentów małym upominkiem na pewno będzie miła niespodzianką dla osoby obdarowanej.