Fantastyczny prezent

Znajdź pomysł na prezent na każdą okazję...

Pamiątkowe cd

Zatrzymać najpiękniejsze chwile na płytach CD

Płyta CD Płyta CD czy DVD nie jest tylko nośnikiem, na którym przechowywane są fotografie, to prawdziwą pamiątka na wiele wiele lat. Estetycznie opakowane z nadrukiem na płycie ucieszą każdą osobę obdarowaną.

Jeżeli szukają Państwo wyjątkowego i niepowtarzalnego prezentu dla gości urodzinowych, weselnych, z chrztu dziecka, z dowolnej uroczystości rodzinnej, jako uwiecznienie sesji fotograficznej, czy pamiątki z wakacji nośniki cd są choć mało już popularne to wciąż ich opakowania zdobią niejedną półkę.

Dobry prezent w dowód wdzięczności za przybycie, za to że goście spędzili wspólnie z Wami jakiś wyjątkowy dzień, wspólnie się bawiąc - płyta cd z uroczystości to idealne rozwiązanie!

Niepowtarzalna, bardzo sympatyczna, pięknie zaprojektowana płyta w eleganckim opakowaniu, spersonalizowanym zachwyci wszystkich.

Warto skorzystać z możliwości jakie dają najnowsze technologie i przygotować już po przyjęciu specjalną pamiątkową płytę przeznaczoną dla gości. Taka płyta CD, DVD daje możliwość przesłania pamiątkowych fotografii i filmu z wydarzenia gościom mieszkającym daleko, takim, do których nie prędko udamy się z wizytą.

Pamiatkowa płyta CD nie jest obecnie dużym wydatkiem, natomiast goście z chęcią po jakimś czasie wrócą do takiego nagrania aby zobaczyć jak fajnie się bawili, jak wyglądali tego dnia.

Rodzaj płyt, czy też firma nie mają aż takiego znaczenia jak pojemność.

Najpopularniejsze rodzaje płyt i ile może się na nich zmieścić:

CD-R – są to jedne z najpopularniejszych rodzajów płyt jednorazowego zapisu. Na standardowej płycie kompaktowej można nagrać 700 MB danych lub zmieścić ok. 80 minut muzyki. Powstały również większe nośniki: 800 MB (90 min.) oraz 870 MB (99 min.). Płyty te są odtwarzanie niemal we wszystkich odtwarzaczach: komputerowych, przenośnych czy samochodowych.

CD-RW - na takich płytach również mieści się do 700 MB danych. Jednakże w odróżnieniu od poprzednich, te można używać wielokrotnie. Da się je nagrać, wykasować, po czym nagrać ponownie (ok. 1000 razy).

DVD – obok CD-R są również najczęściej używanymi płytami jednorazowego zapisu. Ich zdecydowaną zaletą jest fakt, że mieści się na nich do 4,7 GB danych. Wyróżniamy tu 2 rodzaje płyt: DVD+R oraz DVD-R.

DVD-RW, DVD+RW - na takich płytach również mieści się do 4,7 GB danych. Jednakże w odróżnieniu od poprzednich, te można używać wielokrotnie. Da się je nagrać, wykasować, po czym nagrać ponownie (ok. 1000 razy). Jednakże w miarę eksploatacji płyta traci swoje właściwości, co ma odzwierciedlenie w szybkości odczytu.Fantastyczny prezent na każdą okazję Prezent dla każdego - prezent -
Prezenty dajemy z różnych okazji, ale w każdym przypadku obdarowywanie niesie wiele radości zarówno osobie obdarowanej jak i wręczającej upominek. Jest wiele okazji w ciągu roku, kiedy dawanie prezentów jest już tradycją. Urodziny, imieniny, rocznice, święta. Jest jednak szereg okazji bardziej indywidualnych, kiedy prezent sprawi równie ogromną radość m.in. ukończenie szkoły, nowa praca, narodziny dziecka, kupno nowego mieszkania. Uczczenie tych momentów małym upominkiem na pewno będzie miła niespodzianką dla osoby obdarowanej.