Fantastyczny prezent

Znajdź pomysł na prezent na każdą okazję...

Dzień Dziadka

22 stycznia - Dzień Dziadka

W Polsce Dzień Dziadka obchodzimy tuż po Dniu Babci czyli 22 stycznia. Czasem babcie i dziadkowie świętują razem jednego dnia, czasem oddzielnie - dziadek obchodzi Dzień Dziadka, a babcia Dzień Babci. Jedno jest pewne - w Dniu Dziadka i Dniu Babci wszystkie wnuki mają wyjątkową okazję, aby wyrazić swym babciom i dziadkom szacunek i wdzięczność.

Dzień Dziadka jest to święto, które daje radość zarówno wnukom, jak i ich dziadkom. Warto kontynuować tradycję obchodzenia Dnia Dziadka, bo przecież kiedyś dzisiejsze dzieci także będą babciami i dziadkami. 22 stycznia - Dzień Dziadka

W ten wyjątkowy dzień jakim jest Dzień Dziadka, dziadkowie obdarowywani są naszymi dowodami miłości. Dziękujemy w Dzień Dziadka i Dzień Babci za to że wpajają nam zasady moralne, wiarę, przekazują mądrość i doświadczenie życiowe. Cenimy ich także za przywiązanie do rodziny, pracowitość, obowiązkowość a przede wszystkim ich wielkie i otwarte dla nas serce. Dziadkowie - nikt inny nie ma tyle cierpliwości i wyrozumiałości. Dziadkowie są to osoby rozpieszczajace wnuki, rodzice są od wychowywania.

Na Dzień Dziadka przedszkolak w prezencie może przynieść zrobioną przez siebie laurkę, dzieci w wieku szkolnym na Dzień Dziadka mogą podarować własnoręcznie wykonany upominek. Ciekawym pomysłem na Dzień Dziadka jest wyrysowanie przez wnuki dla dziadka drzewa genealogicznego rodziny (można powklejać zdjęcia poszczególnych osób, narysować je, do prawdziwej gałązki poprzyczepiać karteczki z wypisanymi imionami). Dorośli na Dzień Dziadka mogą podarować bukiet kwiatów i słodycze. Niejednokrotnie wiązanka kwiatów podarowana na Dzień Dziadka potrafi być najmilszym prezentem. Przez kwiaty w Dniu Dziadka możemy wyrazić naszą wdzięczność i miłość zastępując słowa.

Dając dziadkowi w prezencie na Dzień Dziadka bukiet kwiatów warto dołączyć do niego ciepło napisany wierszyk lub napisać coś od siebie - proste słowa płynące z naszego serca.

Dziadek powinien czuć się ważny i potrzebny w życiu swoich wnuków nie tylko w Dniu Dziadka ale każdego dnia. Jednak w Dniu Dziadka warto okazać dziadkowi to szczególnie. Kupując dziadkowi na Dzień Dziadka szachy na przykład z ręcznie zdobionymi figurami z pewnością zaproponuje wnukom naukę gry, dzięki czemu znajdzie kompana na długie zimowe wieczory.

A jeśli w Dniu Babci i Dniu Dziadka nie mamy czasu spędzić z nimi tego święta, zafundujmy im wieczór we dwoje. Bilety w Dniu Dziadka na romantyczny film albo kolacja w jakiejś przytulnej restauracji nie będą dużym kosztem, a dziadkowie odwdzięczą się nam błyskiem w oku.

Aby uczcić Dzień Dziadka lub Dzień Babci, postarajmy się jednak udać do nich z wizytą! Rodzinne spotkanie u babci i dziadka w tym szczególnym Dniu Dziadka lub Dniu Babci na pewno przebiegnie w wyjątkowej atmosferze osnutej aromatem świeżo upieczonego ciasta. Wraz z miłością i pięknymi życzeniami wypada na Dzień Dziadka podarować jakiś prezent, który podkreśli charakter tego wyjątkowo ciepłego święta jakim jest Dzień Dziadka.

Dzień Dziadka Dzień Dziadka i Babci Dzień Dziadka

Fantastyczny prezent na każdą okazję Prezent dla każdego - prezent -
Prezenty dajemy z różnych okazji, ale w każdym przypadku obdarowywanie niesie wiele radości zarówno osobie obdarowanej jak i wręczającej upominek. Jest wiele okazji w ciągu roku, kiedy dawanie prezentów jest już tradycją. Urodziny, imieniny, rocznice, święta. Jest jednak szereg okazji bardziej indywidualnych, kiedy prezent sprawi równie ogromną radość m.in. ukończenie szkoły, nowa praca, narodziny dziecka, kupno nowego mieszkania. Uczczenie tych momentów małym upominkiem na pewno będzie miła niespodzianką dla osoby obdarowanej.