Fantastyczny prezent

Znajdź pomysł na prezent na każdą okazję...

Życzenia

Życzenia urodzinowe, życzenia imieninowe, życzenia świąteczne, życzenia na każdą okazję...

Życzenia, wierszyki, wiersze są najlepszym sposobem aby wyrazić słowami wiele pięknych rzeczy na wiele okazji w roku.

Składamy życzenia urodzinowe i życzenia imieninowe, życzenia ślubne, życzenia noworoczne, życzenia sylwestrowe, świąteczne życzenia bożonarodzeniowe, życzenia wielkanocne, życzenia na Dzień Matki, życzenia na Dzień Dziadka, życzenia na Dzień Babci, życzenia na Walentynki, życzenia na Dzień Kobiet, życzenia na Dzień Ojca, życzenia na Boże Narodzenie, życzenia na 18 urodziny oraz życzenia na wiele innych...Życzenia

W dawnych czasach ludzie natchnieni magią świąt, by złożyć życzenia ludziom z którymi nie mogli się w danej chwili zobaczyć, musieli napisać list lub kartkę z życzeniami, przykleić znaczek i niezależnie od pogody udać się na pocztę.

Pocztówki wymyślili Anglicy. Głównie w celu wymiany krótkiej, skrępowanej konwenansami korespondencji. Bo przecież na wysyłanych bez kopert kartkach pocztowych nic skandalicznego napisać nie wypadało.

Pocztówki idealnie nadawały się na pozdrowienia z wakacji, wszelkie życzenia imieninowe, życzenia urodzinowe i wszelkiego rodzaju rocznice, a przede wszystkim na życzenia świateczne.

Pocztówki zwane były kartkami okolicznościowymi i przybierały często niestandardowe formaty, a czasem nawet prócz zapisanych życzeń - odgrywały nam melodyjkę. Otrzymane kartki z życzeniami były przedmiotem pożądania wielu kolekcjonerów.Życzenia na każdą okazję

Te czasy jednak odeszły w zapomnienie odkad pojawiły się telefony komórkowe i sms-y (Short Message Service). Pozwalały na przesłanie tych samych krótkich życzeń bardzo szybko z komórki na komórkę, bez wychodzenia z domu, nawet bez ruszania się z kanapy. I tak w Wigilię Świat Bożego Narodzenia, Wielkanoc i wszystkie inne okazje na które składane są życzenia na telefony spływają wiadomości od dalszych i bliższych znajomych z życzeniami w formie sms-a.

Tradycja pisania życzeń w listach zanikła, wyparta przez szybkie, pewne, niewymagające wysiłku życzenia esemesy.

Ale po fali wielkiego zachwytu i kilku sezonach życzenie sobie wszystkiego najlepszego ze wszystkimi odbiorcami z listy w komórce, szybko się nam znudziły. Dziś życzenia składane za pomocą sms-ów to rzecz passe i kompletnie w złym stylu. Zostały nam tylko e-kartki.

Wirtualne pocztówki z życzeniami wysyłane są przez Internet, za pośrednictwem stron www i e-maili. Kolorowe, animowane albo statyczne, gotowe z życzeniami na każdą okazję. W sam raz na nasze zabiegane czasy.

Najlepsze życzenia Najpopularniejsze życzenia

Fantastyczny prezent na każdą okazję Prezent dla każdego - prezent -
Prezenty dajemy z różnych okazji, ale w każdym przypadku obdarowywanie niesie wiele radości zarówno osobie obdarowanej jak i wręczającej upominek. Jest wiele okazji w ciągu roku, kiedy dawanie prezentów jest już tradycją. Urodziny, imieniny, rocznice, święta. Jest jednak szereg okazji bardziej indywidualnych, kiedy prezent sprawi równie ogromną radość m.in. ukończenie szkoły, nowa praca, narodziny dziecka, kupno nowego mieszkania. Uczczenie tych momentów małym upominkiem na pewno będzie miła niespodzianką dla osoby obdarowanej.