Fantastyczny prezent

Znajdź pomysł na prezent na każdą okazję...

Rocznica Ślubu

Dzień Ślubu...Wesele...Rocznice Ślubu...Jubileusze...

Ślub to wyjątkowy dzień, więc rocznica ślubu także nie jest zwykłym dniem i należy ją uczcić.

Rocznica ślubu, jubileuszMoment podczas ślubu, w którym on i ona przyrzekają sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, oraz że się nie opuszczą aż do śmierci - rocznica ślubu pielęgnuje te wspomnienia. Niektórzy czasem zapominają o tym, co sobie obiecali, nie myślą o tym za często lub już nie wiedzą, jakie te słowa stanowią wartość. Małżeństwo to związek, który należy pielęgnować miłością i nie można zapominać o wzajemnym szacunku. Rocznica Ślubu to doskonała okazja by wrócić wspomnieniami to tego cudownego dnia jakim był ślub.

Każda rocznica ślubu, czyli jubileusz ma swoją nazwę i swoją wartość. Po ślubie miłość z roku na rok powinna pomiędzy małżonkami dojrzewać, z każdą rocznica ślubu. Jest takie powiedzenie - "Małżeństwo to diament, który szlifujemy przez całe życie". Aby było dojrzałe trzeba je pielęgnować i nie można go zaniedbywać.

Pierwsza rocznica ślubu, pierwszy jubileusz nazywany jest papierowym, dlatego że łatwo można go podrzeć. Każda kolejna rocznica ślubu jest trwalsza, cenniejsza. Po pięciu latach (5 pierwsza rocznica ślubu ) mamy już drewniany jubileusz, czyli solidniejszy.Jubileusze, rocznice ślubu

Małżeństwo w dziesiatą rocznicę ślubu obchodzi jubileusz cynowy - bardzo trwały jak sama nazwa wskazuje.

Porcelanowym jubileuszem nazywamy małżeństwo, które świetuje 20 Rocznicę Ślubu. Porcelanowy jubileusz oznacza delikatność, piękno, kruchość, ale ma dużą wartość. Rocznica ślubu, jubileusz

Następnie, co 5 lat rocznica ślubu (jubileusz) nazywane są od cennych kamieni i metali kolejno: srebrny jubileusz (rocznica ślubu), perłowy jubileusz (rocznica ślubu), koralowy jubileusz (rocznica ślubu), rubinowyj jubileusz (rocznica ślubu), szafirowy jubileusz (rocznica ślubu), złoty jubileusz (tzw. złote gody), szmaragdowy jubileusz (rocznica ślubu), diamentowy jubileusz i na końcu brylantowy jubileusz (rocznica ślubu).

Wskazują one na to, że im więcej lat małżeństwa tym jest ono cenniejsze, dojrzalsze. Posiada coraz większą wartość bogatą we wspomnienia, wspólne smutki i radości, uczucia i niezapomniane chwile, które łączą małżonków na zawsze.

Rocznica ślubu to dzień, które świętuje para małżeńska, ale niektórzy chcą się tym dniem cieszyć z innymi, głównie z rodziną, którą sami założyli. Można zorganizować uroczystość, zamówić tort, zaprosić najbliższych na kawę itd. Wcale to nie musi być wielka uroczystość, najważniejsza jest najbliższa rodzina, czyli dzieci, które towarzyszą rodzicom od początku swego życia w dobrych i złych chwilach.

Jeśli para chce to może na rocznicę ślubu zaprosić swoich rodziców, teściów, rodzeństwo oraz znajomych. Wtedy robi się większa impreza. Niezależnie od ilości osób na rocznicy slubu najważniejszy jest tort i szampan, aby wznieść toast za wspólnie przeżyte lata.

Rocznica Ślubu może być zorganizowana przez dzieci jubileuszowej pary, które chcą zrobić niespodziankę swoim rodzicom, podziękować im za to co stworzyli czyli rodzinę, która się wzajemnie szanuje i wspiera. Takie chwile jak rocznica ślubu są bardzo ważne dla rodziny, przede wszystkim zbliżają do siebie.

Fantastyczny prezent na każdą okazję Prezent dla każdego - prezent -
Prezenty dajemy z różnych okazji, ale w każdym przypadku obdarowywanie niesie wiele radości zarówno osobie obdarowanej jak i wręczającej upominek. Jest wiele okazji w ciągu roku, kiedy dawanie prezentów jest już tradycją. Urodziny, imieniny, rocznice, święta. Jest jednak szereg okazji bardziej indywidualnych, kiedy prezent sprawi równie ogromną radość m.in. ukończenie szkoły, nowa praca, narodziny dziecka, kupno nowego mieszkania. Uczczenie tych momentów małym upominkiem na pewno będzie miła niespodzianką dla osoby obdarowanej.