Fantastyczny prezent

Znajdź pomysł na prezent na każdą okazję...

18 Urodziny

Osiemnastka - najważniejsze urodziny w życiu

18 urodziny, popularnie nazywane osiemnastką to najważniejsze urodziny w życiu młodego człowieka. Osiemnastka stanowi moment mistycznego niemal przejścia ze świata dziecka w świat ludzi dojrzałych.

Od dnia 18 urodzin wkracza się w dorosłośc, otrzymuje dowód osobisty i można decydować o sobie. Tak się przynajmniej wydaje młodym ludziom, dlatego też 18 urodziny świętuje się najbardziej hucznie ze wszystkich urodzin.
18 urodziny

Osiemnastka to najważniejsze urodziny w życiu, wymarzony, wyczekany przez wiele lat dzień, młodzieży kojarzy się z samymi przywilejami i przyjemnościami. Kończąc 18 lat bezpowrotnie i nieodwołalnie żegnamy beztroskie lata dzieciństwa. I z tych wszystkich powodów 18 urodziny obchodzimy tak uroczyście.

Kiedy wybieramy się na przyjęcie z okazji osiemnastki, każdy chciałby, żeby to jego prezent był tym, który sprawi największą radość obdarowanemu, żeby spełnił jego marzenia. Jak sprawić, aby tak było naprawdę, jak znaleźć te wymarzone prezenty na 18 urodziny?

Oto kilka urodzinowych porad. Przede wszystkim należy zorientować się, jakie są zainteresowania osoby obchodzacej 18 urodziny, o czym marzy, czy też na co czeka i do tego ograniczyć zakres poszukiwań.

Wymarzone prezenty na 18 urodziny powinny być związane z hobby, przyszłymi planami i rzeczywistymi potrzebami jubilata. Można także zapytać wprost osobę kończacą 18 lat, co sprawiłoby mu największą radość i wtedy "kłopot z głowy".

Czasem warto podpytać kogoś z rodziny jubilata - mama lub siostra wiedzą przecież najlepiej jakie są marzenia syna i brata! Jeśli wartość prezentu na osiemnastkę przekracza możliwości finansowe jednej osoby – można zorganizować zbiórkę, bo prawdopodobnie nie my jedni mamy podobny problem i można go rozwiązać wspólnie. Kilku osobom zdecydowanie łatwiej udźwignąć koszty prezentu na 18 urodziny, a i radość obdarowanego jest duża, kiedy otrzyma na przykład upragniony odtwarzacz DVD, a nie kilka drobniejszych prezentów!

I jeszcze jedna uwaga - kiedy kupujecie wymarzone prezenty na czyjeś 18 urodziny, kierujcie się gustem jubilata, nie swoim!

Tort urodzinowy 18 urodziny 18 urodziny - tort 18 urodziny

Fantastyczny prezent na każdą okazję Prezent dla każdego - prezent -
Prezenty dajemy z różnych okazji, ale w każdym przypadku obdarowywanie niesie wiele radości zarówno osobie obdarowanej jak i wręczającej upominek. Jest wiele okazji w ciągu roku, kiedy dawanie prezentów jest już tradycją. Urodziny, imieniny, rocznice, święta. Jest jednak szereg okazji bardziej indywidualnych, kiedy prezent sprawi równie ogromną radość m.in. ukończenie szkoły, nowa praca, narodziny dziecka, kupno nowego mieszkania. Uczczenie tych momentów małym upominkiem na pewno będzie miła niespodzianką dla osoby obdarowanej.