Fantastyczny prezent

Znajdź pomysł na prezent na każdą okazję...

Wróżby walentynkowe

Walentynki 14 Luty - wróżby walentynkowe

W Walentynki dzięki wróżbom walentynkowym możemy sprawdzić co nas czeka w miłości, jak ułoży się nasz związek... wróżby walentynkowe odkryją nam co jest zapisane w gwiazdach. Walentynkowy wieczór jest świetną okazją do takich wróżb miłosnych. Zgodnie z rodzimą tradycją walentynkową istnieje wiele niezawodnych ponoć wróżb, które wyjawią, jaka miłosna przyszłość nas czeka… Ci, którzy już są w związku, mogą dowiedzieć się, czy partner jest uczciwy a jego uczucie szczere.Wróżby walentynkowe

Wiele wyczytać można z płomienia świec, które stoją na stole przy walentynkowej kolacji. Świecie powinny stać stabilnie, najlepiej, żeby każda z nich stała w takim samym świeczniku. Postaraj się, żeby na moment wróżenia oprócz świec nie było w pokoju żadnych innych źródeł światła. Zapal świecę zapałką i przypatrz się płomieniom.

Chwiejący się płomień oznacza, że bliska ci osoba wkrótce wyjedzie na dłużej. Duży i bardzo jasny płomień świadczy, że czeka cię wielka miłość z kimś, kogo jeszcze nie poznałeś. Płomień wirujący w kształcie spirali znaczy, że ktoś chce ci odebrać partnera lub spiskuje przeciwko waszemu uczuciu. Jeśli od płomienia idą iskry, czeka cię namiętny flirt, a nawet romans. Płomień, który pali się nierówno, oznacza, że przeżywać będziesz w najbliższym czasie miłosne wzloty i upadki.

Świeca odpowie również na pytanie, czy osoba, która kochasz, odwzajemnia twoje uczucia. Przygotuj dwie puste skorupki orzecha włoskiego, dwie małe świeczki (najlepiej tortowe) i dużą miskę z wodą. Do każdej łupinki nalej rozgrzanego wosku i umieść w nich po jednej świeczce. Postaw łupinki na środku miski z wodą. Zaznacz lub zapamiętaj, która świeczka symbolizuje ciebie, a która partnera. Wrózby na WalentynkiJeśli świeczki płyną równolegle do siebie i palą się spokojnie, twoje relacje z partnerem będą się świetnie układać. Jeśli świeczki popłyną każda w inną stronę, wasz związek może mieć problemy. Jeśli dodatkowo jednak świeczka zgaśnie, któreś z was zerwie relację. Świeczka, która będzie palić się dłużej oznacza, że osoba, którą ona symbolizuje, wkłada o wiele więcej serca w związek niż partner.

Jeśli nie wiesz, kogo wybrać, rozłóż na stole zdjęcia bliskich twemu sercu osób i weź pierścionek lub obrączkę któregoś z rodziców zawieszoną na nitce czy sznurku. Przesuwaj pierścionek nad kolejnymi zdjęciami i odrzuć te osoby, nad którymi się on nie obraca. Czynność te należy powtarzać dotąd, aż zostanie tylko jedno zdjęcie.

Innym sposobem na wyłonienie najlepszego kandydata lub kandydatki do serca jest wróżba z jabłka. Pomyśl imiona wybranych osób, które są ci bliskie. Zakręć mocno jabłkiem i wyliczaj po kolei imiona, aż jabłko przestanie się kręcić. Stworzysz udany związek z tą osobą, której imię wypowiedziałeś w momencie, kiedy jabłko przestało się kręcić.

W przeddzień Walentynek dobrze położyć pod poduszkę rozmaryn. Istnieje prawdopodobieństwo, iż we śnie ujrzymy twarz przyszłego ukochanego. Jeżeli chcemy wiedzieć jak będzie miał na imię nasz przyszły mąż? Wróżba walentynkowa mówi - zerknijmy 14 lutego do porannej prasy albo włączmy radio. Pierwsze męskie imię, jaki przeczytamy lub usłyszymy, oznacza imię tego, z którym staniemy na ślubnym kobiercu.

Wróżby na walentynkowy wieczór Jeśli chcemy sprawdzić szczerość uczuć drugiej osoby, należy wziąć kwiat i odrywając jego płatki recytować wierszyk: “kocha, lubi, szanuje, nie chce, nie dba, żartuje”. Im więcej płatków ma kwiat, tym większe prawdopodobieństwo że wróżba się sprawdzi!

Jest też kilka rzeczy oprócz wróżb walentynkowych, o których zakochani powinni pamiętać, aby przynieść swojemu uczuciu szczęscie i dlugotrwałą przyszłość.

Pamietajmy, że lepiej nie wyznawać miłości w dzień, kiedy spadł pierwszy śnieg – to wróży szybki rozpad związku.
Trzeba unikać okazywania sobie czułości na schodach, aby w ten sposób miłość nie przeszła do kogoś innego.
Na pierwszą randkę lepiej wybrać ten wieczór, kiedy księzyc jest w nowiu. To wróży szybki ślub i udane wspólne życie przez dlugie lata.

Wróżby i życzenia na Walentynki Walentynki i wróżby miłosne

Fantastyczny prezent na każdą okazję Prezent dla każdego - prezent -
Prezenty dajemy z różnych okazji, ale w każdym przypadku obdarowywanie niesie wiele radości zarówno osobie obdarowanej jak i wręczającej upominek. Jest wiele okazji w ciągu roku, kiedy dawanie prezentów jest już tradycją. Urodziny, imieniny, rocznice, święta. Jest jednak szereg okazji bardziej indywidualnych, kiedy prezent sprawi równie ogromną radość m.in. ukończenie szkoły, nowa praca, narodziny dziecka, kupno nowego mieszkania. Uczczenie tych momentów małym upominkiem na pewno będzie miła niespodzianką dla osoby obdarowanej.